Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

 

 

Plechové garáže, slúžiace ako eliminátory vzniku možných škôd (škody spôsobené cudzím zavinením resp. nepriaznivými poveternostnými podmienkami), získavajú v súčasnej dobe čoraz väčší význam.

Majitelia áut, či rôzneho náradia si chcú svoj majetok chrániť a zamedziť možným škodám, a preto sa rozhodujú pre stavby garáží. Spotrebiteľ sa stretáva na trhu s rôznymi druhmi garáží, ktoré sa odlišujú stavbou, rozmermi, materiálom alebo kvalitou.

Naša firma, pôsobiaca na slovenskom trhu, ponúka zákazníkovi široký sortiment montovaných plechových garáží. Základná stavba garáží pozostáva z kovovej konštrukcie, ktorá je pokrytá pozinkovaným plechom. Typ konštrukcie - napríklad sklon strechy, vzhľad plechu alebo iné požiadavky, sú dohodnuté tak, aby sme sa čo najviac priblížili Vaším predstavám.

 

Zákazník má možnosť výberu z viacerých druhov plechových garáží, napríklad:

 

  • plechové garáže s rôznymi spádmi strechy (spád dozadu, dvojspádová strecha, spád na ľavú, resp. pravú stranu strechy, pultová strecha),
  • plechové garáže s rôznymi variáciami dverí (dvere výklopné, dreve klasické - jednokrídlové a dvojkrídlové),
  • prevedenia plechových garáží v rôznych farbách (možnosť aj viacerých farebných prevedení na jednej plechovej garáži) - "vzorkovník farieb",
  • prevedenia plechových garáží o rôznych rozmeroch (rôzna výška, šírka garáží),
  • na plechové garáže podľa Vašich požiadaviek zhotovíme okná alebo prídavné malé dvere.

Plechové garáže získavajú čoraz väčšiu popularitu a obľubu vďaka svojmu rýchlemu a pomerne lacnému zhotoveniu, ktoré sa snúbi s atraktívnym vzhľadom. Ak s rozhodnete pre niektorú z našich garáží, garantujeme Vám profesionálny a individuálny prístup spätý v komplexom poradenstve, doprave konštrukcie priamo na požadované miesto a v následnej konštrukcii Vašej garáže.