Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

 Časté otázky a odpovede ...

Otázka

1. Prečo sme pre Vás to najlepšie riešenie?
Ku každému nášmu zákazníkovi pristupujeme rovnako, bez ohľadu na "hodnotu" objednávky. Každý zákazník je pre nás jedinečný, preto sa snažíme čo najviac vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám čo sa týka paramaterov garáží, hál, voliér prípadne iných atypických stavieb. Pri zadávaní objednávky poradíme, resp. odporučíme najvhodnejšie riešenie tak, aby garáž, hala, boli čo najviac využiteľné aj o niekoľko rokov. Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2008, postupne sme rozšírili našu ponuku aj na český trh, od roku 2014 dovážame naše garáže aj do Nemecka. Ponúkame najpevnejšie garáže za najnižšie ceny. Naše garáže majú štandardne zosilnenú strešnú konštrukciu, spevnené steny ako i dvere. Nepožadujeme vopred žiadnu zálohu, za Vašu garáž zaplatíte až po zmontovaní.

Otázka
2. Aké rozmery ponúkate?
Vieme Vám vyrobiť garáž, resp. halu až do výšky 6m, čo sa týka šírky a dĺžky tu je to neobmedzené, urobíme garáž podľa Vašich požiadaviek s presnosťou na centimetre. Individuálne požiadavky nie sú problém. Príklady základných typov garáží nájdete tu (prekliknutie?).

Otázka
3. Aký podklad potrebujem pod garáž?
Garáž Vám vieme postaviť na akomkoľvek teréne. Základnou podmienkou je mať rovinu, podklad môže byť akýchkoľvek. Terén je vhodné ale vyrovnať a spevniť. Spoľahlivým a zároveň rýchlym riešením je umiestniť 6-8 ks betónových kociek, ktoré budú umiestnené v rohoch garáže, a v strede stien. Na kocky sa garáž postaví a následne je potrebné ju ukotviť. Podlahu si môžete následne vyložiť zámkovou dlažbou, kockami, vysypať štrkom, prípadne položiť drevené dosky. Ďalšia možnosť je vybetónovať si platňu, v tomto prípade už nemusíte následne riešiť podlahu v garáži. Pri príprave betónovej platne odporúčame platňu väčšiu o 10-15cm oproti rozmerom garáže.

Otázka
4. Aký je termín dodania?
Spravidla 7-14 dní v letnom období a do mesiaca v zimnom období. O dodacej lehote Vás budeme informovať po odsúhlasení všetkých požiadaviek. Dodaciu dobu stanovujeme predovšetkým podľa miesta dodania a počtu objednávok v určenej oblasti.

Otázka
5. Aká je kvalita garáže, ako je to so zárukou?
Garáž je vyrobená z pozinkovaného trapézového plechu profilu T-14 hrubého 0,55mm. V prípade záujmu vieme vyrobiť garáž, resp. halu z plechu hrubého 0,7mm. Konštrukcia garáže je vyrobená z uholníkov C-profilu za studena ohýbaných a natretých základnou farbou (za príplatok môžeme konštrukciu ošetriť pozinkom), strecha je zosilnená nosníkmi z uzatvoreného profilu. Štandardne je vo dverách namontovaný zámok "Tytan" (dostanete ku tomu dva kľúče) a zároveň sú umiestnené dve úchytky na visiace zámky (približne vo výške očí a vo výške kolien). Za príplatok 25,- EUR môže byť na garáži namontovaný zámok FAB (v tomto prípade ale už nie sú umiestnené očká na visiace zámky). Štandardne je poskytnutá záruka 24 mesiacov, ako jeden z dokladov slúži nálepka výrobcu umiestnená na garáži.

Otázka
6. Ako môžem garáž objednať?
Objednávku môžete zrealizovať telefonicky na tel. čísle 0905358933, prípadne e-mailom na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. ďalšia možnosť je cez kontaktný formulár na našej stránke.

Otázka
7. Čo potrebujem pripraviť ku montáži garáže, je potrebná elektrina?
Ku montáži garáže je potrebné pripraviť podklad. Elektrickú prípojku nepotrebujeme, naši montéri majú svoj vlastný agregát a prídavné osvetlenie.

Otázka
8. Aký je spôsob platby?
U nás sa za garáž neplatí dopredu žiadna záloha. Platbu zrealizujete až po zmontovaní garáže, keď ste s Vami objednanou garážou spokojný. Pri objednávke väčšieho množstva netypických garáží, prípadne pri objednávke veľkej haly, požadujeme zálohu ako zábezpeku v prípade že by ste si rozmysleli kúpu garáže a nám by ostali pripravené diely, ktoré sme vyrábali na mieru.

Otázka
9. Čo ak budem potrebovať garáž premiestniť?
Garáž Vám dovezieme v hotových kusoch, ktoré na mieste pospájame, dá sa teda jednoducho rozobrať a následne si ju môžete postaviť na novom mieste. Tu odporúčame ale na strechu použiť nové šróby. Ak ale potrebujete garáž premiestniť "len" o niekoľko metrov ďalej, bez problémov to zvládnu 4-5 chlapi tak, že ju nemusíte ani rozoberať.

Otázka
10. Potrebujem na garáži okienko prípadne ďalšie dvere, viete mi vyrobiť aj toto?
Áno, garáž si môžete pripraviť presne podľa Vašich požiadaviek a potrieb. Dodatočné dvere, okienko, prípadne deliace steny vo vnútri nie sú problém.

Otázka
11. Zabezpečujete aj ukotvenie garáže do zeme?
Áno, v prípade záujmu garáž ukotvíme do pripraveného podkladu za poplatok.

Otázka
12. Ponúkate aj farebné garáže?
Áno. Máte možnosť si vybrať z aktuálneho vzorkovníka farieb (preklik na vzorkovník farieb). Pri farebnom prevedení je garáže zvonku vo Vami zvolenej farbe, zvnútra je farba biela. Pri farebnom prevedení nie je plech natieraný danou farbou. Plech je potiahnutý teflónovou vrstvou. Za jeden príplatok aj viac farieb.......

Otázka
13. Vyrábate aj zateplené garáže?
Nie, nevyrábame zateplené garáže a ani ich nezatepľujeme.

Otázka
14. Viete mi doviezť garáž aj cez víkend?
Nie. Garáže vozíme na nákladnom aute, ktoré má hmotnosť cca 12 ton a podľa platnej vyhlášky takéto vozidlo môže u nás jazdiť len počas pracovných dní.